9290 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 augusti 2020 -
7198 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, EA-upplaga. Motivet: 28x53cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2020 -
2034 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, EA-upplaga. Motivet: 16x20cm
Såld: 500 kr
Såldes den 11 november 2019
2355 Färglitografi
Axel Olsson, Hamn, 156/250, motivet: 21x39
Såld: 700 kr
Såldes den 4 maj 2015 -
1056 Färglitografi
Axel Olsson, Hamn, 163/ 260, motivet: 49x43
Såld: 450 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
4388 Färglitografi
Axel Olsson, EA (konstnärens exemplar), 22x65
Såld: 500 kr
Såldes den 29 oktober 2012
5624 Färglitografi
Axel Olsson, 43/260, 31x71
Såld: 550 kr
Såldes den 25 april 2011 -
2517 Färglitografi
Axel Olsson, 22x44
Såld: 650 kr
Såldes den 2 augusti 2010 -
7794 Färglitografi
Axel Olsson, 17/200, 39x39
Såld: 750 kr
Såldes den 6 april 2009